Hoofdinhoud

Per lijn

Per lijn
49 producten
49 producten
Refinements menu Per lijn

Replasty Laserist

Klinische glans creator crème in serum

Eén maat beschikbaar
30ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 253,00
(€ 843,33/100 ml.)

Replasty Age Recovery Face Wrap

Intense boosting crème en masker

Eén maat beschikbaar
50ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 300,00
(€ 600,00/100 ml.)
-20%

Duo Replasty Night - Profiller

Oude prijs € 814,00 Nieuwe prijs € 651,20
-20%

Duo Reis Replasty Night - Powercell Essence

Oude prijs € 224,00 Nieuwe prijs € 179,20

Pure Ritual care-in-milk

Intens comfort make-up remover milk

Eén maat beschikbaar
200ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 86,00
(€ 43,00/100 ml.)

Replasty Power A + H.A

Het tweestaps mild peel protocol

Eén maat beschikbaar
2 x 30 ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 487,00
(€ 811,67/100 ml.)

Powercell Anti Pollution Mask

De instant radiance exfoliërende balsem

Eén maat beschikbaar
100ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 103,00
(€ 103,00/100 ml.)

All Mascaras!

Volledige oogmake-up remover

Eén maat beschikbaar
125ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 42,00
(€ 33,60/100 ml.)

Lash Queen Sexy Blacks Waterproof

Een iconische verzorgingsproduct bij aankoop van een mascara

Oude prijs Nieuwe prijs € 42,00

Powercell Skinmunity The Youth Reinforcing Cream

Antiverouderende stralende crème

Eén maat beschikbaar
50ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 178,00
(€ 356,00/100 ml.)

Powercell Night Reload Cream

Crème mousse die de huid meer volume geeft

Eén maat beschikbaar
50ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 201,00
(€ 402,00/100 ml.)
LAATSTE KANS

Re-plasty Complexion Recovery

Clini-care chromatische corrector + beschermer.

Eén maat beschikbaar
40ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 105,00
(€ 262,50/100 ml.)
Orientatiebericht
Draai uw apparaat voor de beste ervaring