Hoofdinhoud

Rimpels & Fijne lijntjes

Rimpels & Fijne lijntjes
16 producten
16 producten
Refinements menu Rimpels & Fijne lijntjes
Noviteiten

REPLASTY AGE RECOVERY DAY [GR]

Drievoudige collageeninterventie tot 25% voller huidvolume.

Oude prijs Nieuwe prijs € 390,00
(€ 780,00/100 ml.)
NOVELITEIT

Replasty Age Recovery Night 50PX

De nummer 1-crème1 in contourreconstructie2. Nu navulbaar.

Oude prijs Nieuwe prijs € 440,00
BESTE VERKOPER

Replasty Age Recovery Nachtcrème

Nachtverzorging die huidherstel 's nachts versnelt

Oude prijs Nieuwe prijs € 400,00
(€ 800,00/100 ml.)

Powercell Skinmunity Serum Jeugdversterkend

DE ONOVERWINNELIJKE JEUGD OM UW MILJOEN LEVENS UIT TE VOEREN

Oude prijs Nieuwe prijs € 208,00
(€ 277,33/100 ml.)

Replasty Age Recovery Day Cream

Huidverzachtende herstellende dagverzorging

Oude prijs Nieuwe prijs € 552,00
(€ 552,00/100 ml.)
NOVELITEIT

Age Recovery-iconen 50PX

Eén maat beschikbaar
Gift Set
Oude prijs Nieuwe prijs € 450,00
NIEUWE FORMULE

Powercell Skinmunity The Youth Reinforcing Eye Care

De instant oplichter en oogranden corrector

Eén maat beschikbaar
15ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 94,00
(€ 626,67/100 ml.)
NOVELITEIT

REPLASTY AGE RECOVERY EYE AND FACE CONTOUR CONCENTRATE

Geïnspireerd op de precisie van de ingreep. 3 contourzones gelift.

Eén maat beschikbaar
15ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 265,00
(€ 1.766,67/100 ml.)

Prodigy Cellglow The Radiant Eye Treatment

HERPROGRAMMEER UW BEAUTY VOOR EEN STRALENDERE TOEKOMST STEVIGER - GLADDER - STRALENDER

Eén maat beschikbaar
15ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 152,00
(€ 1.013,33/100 ml.)
BESTE VERKOPER

Replasty Age Recovery Nachtverzorging Voor De Ogen Om Te Herstellen

Protocol voor herstel van het gezichtsvermogen

Eén maat beschikbaar
15ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 232,00
(€ 1.546,67/100 ml.)

Replasty Pro Filler

Intense rimpelcorrector en elasticiteitshersteller

Eén maat beschikbaar
50ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 414,00
(€ 828,00/100 ml.)
-20%

Duo Replasty Night - Powercell Essence

Oude prijs € 535,00 Nieuwe prijs € 428,00
-20%

Duo Replasty Night - Profiller

Oude prijs € 814,00 Nieuwe prijs € 651,20
NOVELITEIT

Powercell Skinmunity Youth Booster [EXO] Shots

Supercharged remedie voor huidverbranding. Aangedreven door [EXO] Samphires om mobiele energie aan te schakelen, regenereren en verbeteren de nieuwe Powercell Youth Booster [EXO] Shots de huidbestendigheid binnen 14 dagen.

Eén maat beschikbaar
14 x 1.5ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 150,00

Replasty Power A + H.A

Het tweestaps mild peel protocol

Eén maat beschikbaar
2 x 30 ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 487,00
(€ 811,67/100 ml.)

Powercell Skinmunity The Youth Reinforcing Cream

Antiverouderende stralende crème

Eén maat beschikbaar
50ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 178,00
(€ 356,00/100 ml.)
Orientatiebericht
Draai uw apparaat voor de beste ervaring