Hoofdinhoud
AVANT-GARDISTISCHE HUIDVERZORGING

Verbeter uw huidteint dankzij de kracht van geavanceerde huidverzorgingswetenschap, met intense concentraties actieve bestanddelen en inheemse plantaardige cellen.

Huidverzorging

Huidverzorging
58 producten
58 producten
Refinements menu Huidverzorging

HR REISSET

Ontdek onze huidverzorgingsbenodigdheden en draag alle HR bestsellers in een exclusieve luxe mini-reisetui.

Eén maat beschikbaar
Gift Set
Oude prijs Nieuwe prijs € 150,00

Prodigy Cellglow The Radiant Eye Treatment

HERPROGRAMMEER UW BEAUTY VOOR EEN STRALENDERE TOEKOMST STEVIGER - GLADDER - STRALENDER

Eén maat beschikbaar
15ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 152,00
(€ 1.013,33/100 ml.)
NOVELITEIT -20%

Duo Age Recovery Night 50PX & Powercell Exo Serum

Oude prijs € 650,00 Nieuwe prijs € 520,00
-20%

Duo Addict Replasty Night - Day

Oude prijs € 1.132,00 Nieuwe prijs € 905,60
-20%

Duo Addict Replasty Night - Eye

Oude prijs € 812,00 Nieuwe prijs € 649,60
-20%

Duo Replasty Night - Powercell Essence

Oude prijs € 535,00 Nieuwe prijs € 428,00

Prodigy Cellglow The Deep Renewing Concentrate

HERPROGRAMMEER UW BEAUTY OM EEN EXTREEM HELDERE HUID TE ONTHULLEN

Oude prijs Nieuwe prijs € 277,00
(€ 554,00/100 ml.)
NOVELITEIT -20%

Duo Addict Age Recovery Night 50PX & Day Gr

Oude prijs € 1.320,00 Nieuwe prijs € 1.056,00
NIEUWE FORMULE

Prodigy Cellglow the Radiant Regenerating Cream

Leuchtkraft spendende Anti-Aging Creme

Eén maat beschikbaar
50ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 286,00
(€ 572,00/100 ml.)

Powercell Skinmunity Emulsion

JEUGDVERSTEVIGENDE MATTE EMULSIE

Eén maat beschikbaar
75ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 190,00
(€ 253,33/100 ml.)

Powercell Skin Rehab Youth Grafter Regenerating Night Serum

De onoverwinnelijke jeugd hersteld tijdens een nachtelijk herstel

Eén maat beschikbaar
50ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 236,00
(€ 472,00/100 ml.)
-20%

Duo Reis Replasty Night - Eye

Oude prijs € 367,00 Nieuwe prijs € 293,60
Orientatiebericht
Draai uw apparaat voor de beste ervaring